Al. Jana Pawła II 85, 26-700 Zwoleń, PL Sprzedaż: +48 (048) 383 01 44 LG@ppp.plPolityka prywatności Sprzedaż falowników LG

Funkcje zaawansowane cz.2

Zadania Opis
Praca z buforowaniem energii Używana do utrzymywania napięcia łącza prądu stałego tak długo jak tylko jest to możliwe, poprzez sterowanie częstotliwością wyjściową falownika podczas przerw w zasilaniu, aby w ten sposób opóźnić samoczynne wyłączenie spowodowane usterką związaną z niskim napięciem.
Praca związana z oszczędzaniem energii Stosuje się ją do oszczędzania energii poprzez redukcję napięcia dostarczanego do silników podczas małego obciążenia lub jego braku.
Praca z szukaniem prędkości Stosuje się aby zapobiegać samoczynnym wyłączeniom związanym z usterkami, gdy napięcie falownika jest doprowadzane gdy silnik pracuje na biegu jałowym lub obraca się swobodnie.
Praca z automatycznym ponownym uruchomieniem Konfiguracja z automatycznym ponownym uruchomieniem jest wykorzystywana do automatycznego ponownego uruchamiania falownika w przypadku wystąpienia warunku samoczynnego wyłączenia, po zatrzymaniu pracy falownika na skutek aktywowania urządzeń zabezpieczających (samoczynne zatrzymania związane z usterkami).
Praca z użyciem drugiego silnika Stosuje się do przełączania pracy urządzeń poprzez podłączenie dwóch silników do jednego falownika. Należy skonfigurować drugi silnik i sterować nim używając wejście zaciskowe zdefiniowane dla pracy z drugim silnikiem.
Praca z przełączaniem komercyjnego źródła zasilania Wykorzystuje się do przełączania źródła zasilania do silnika z wyjścia falownika do komercyjnego źródła zasilania i z powrotem.
Sterowanie wentylatora chłodzącego Używa się do kontrolowania wentylatora chłodzącego falownika.
Ustawienia układu czasowego Należy nastawić wartość układu czasowego i sterować stamen włączenie / wyłączenia (On/Off) wielofunkcyjnego wyjścia i przekaźnika.
Sterowanie hamulcami Stosuje się do sterowania operacjami włączenia / wyłączenie (On/Off) elektronicznego systemu hamowania obciążenia.
Sterowanie włączeniem / wyłączeniem wyjścia wielofunkcyjnego Nastawić wartości standardowe i włączać / wyłączać (On/Off) przekaźniki wyjściowe lub wielofunkcyjne zaciski wyjściowe stosownie do analogowej wartości wejściowej.
Zapobieganie pracy regeneratywnej dla pras Wykorzystuje się podczas sterowania prasą aby uniknąć pracy regeneratywnej silnika, zwiększając prędkość pracy silnika.

 

Dystrybucja falowników LG | tel. 0 601-747-565 informacje techniczne na stronie: falowniki